BİM Balık Fiyatı, Bim Dondurulmuş Balık Ne Kadar?

BİM Balık Fiyatı, Bim Dondurulmuş Balık Ne Kadar?

BİM Balık Fiyatı Dondurulmuş Balık Ürünleri 2022; Kış aylarında sofraların vazgeçilmez lezzetlerinden biri balıktır. Uzmanlar yaz kış fark etmeksizin haftada en az iki defa balık tüketilmesi gerektiğini önermektedir. Bu nedenle yaz aylarının gelmesi ile balık tüketicileri dondurulmuş balık fiyatlarını araştırmaktadır.

BİM marketlerde her zaman satın alınabilmesi için dondurulmuş balık satılmaktadır. Bu sayede yaz aylarında bile taze gibi balık tüketebilirsiniz. 2022 yılında fiyatların artması nedeniyle vatandaşlar sürekli fiyat araştırması yapmaktadır. Fiyat araştırılması yapılan ürünlerden biri de balıktır. BİM marketler de diğerlerinde olduğu gibi balık ürünleri de uygun fiyata satılmaktadır.

Aşağıdaki yazımızda BİM marketlerde satılan dondurulmuş balık fiyatları yer almaktadır.

BİM Dondurulmuş Balık Ürünleri

Şifa kaynağı olan balık fiyatları da artış göstermiştir. Farklı çeşitlerde balık bulmak yaz aylarında biraz zor hale gelmektedir. BİM marketlerde somon, uskumru, mezgit fileto gibi balık çeşitleri sürekli bulunmaktadır.

Balık alırken genellikle taze olup olmadığına bakılmaktadır. BİM marketlerde satılan balıklar her zaman tazeliğini korumaktadır.

BİM marketlerde satışı yapılan balık türlerinden en fazla tercih edileni uskumrudur. Damak zevkinize göre yağ oranı az olan somon balığı da en çok tercih edilen balık ürünleri arasındadır.

BİM Balık Fiyatları 2022

BİM marketlerde satılan balık fiyatları diğerlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Tüketiciler tarafından uygun fiyatlı, lezzetli ve taze olması nedeniyle tercih edilmektedir. Aşağıda BİM marketlerde satılan güncel dondurulmuş balık fiyatlarının listesi yer almaktadır.

 • 500 gr. Uskumru Fileto Fiyatı -> 20,90 TL
 • 500 gr. Dilimli Karadeniz Somon Fiyatı -> 26,90 TL
 • 500 gr. Sardalya Balığı Fiyatı -> 14,90 TL
 • 1 kg. Dondurulmuş Çipura Fiyatı -> 25,95 TL
 • 500 gr. Mezzermarin Hamsi Fileto Fiyatı -> 37,99 TL
 • 500 gr. Dondurulmuş Kılçıksız Uskumru Fileto Fiyatı -> 56,16 TL
 • 500 gr. Dondurulmuş ve Dilimlenmiş Somon Eti Fiyatı -> 62,99 TL

BİM Dondurulmuş Uskumru Fiyatı

BİM marketler tarafından satılan uskumru balığı en çok tercih edilen türler arasındadır. Satışı yapılan uskumrular fileto olarak parçalanarak paketlenmiştir. BİM marketlerde satılan uskumru lezzetli ve tazedir. Bu nedenle de tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Aşağıda güncel uskumru fiyatı yer almaktadır.

 • 500 gr. Uskumru Fileto Fiyatı -> 20,90 TL
 • Dondurulmuş Kılçıksız Uskumru Fileto Fiyatı -> 56,16 TL

BİM Dondurulmuş Somon Fiyatı

En çok tercih edilen balık türlerinden biri de somondur. BİM marketlerde satılan somon balığı diğer marketlere göre daha uygun fiyatlıdır. Aşağıda BİM marketlerde satılan somon fiyatı yer almaktadır.

 • 500 gr. Dilimli Karadeniz Somon Fiyatı -> 26,90 TL
 • Dondurulmuş ve Dilimlenmiş Somon Eti Fiyatı -> 62,99 TL

BİM Dondurulmuş Hamsi Fiyatı

BİM marketlerde satılan hamsi hemen hemen herkesin sevdiği balık türlerindendir. BİM marketlerde satışı yapılan hamsi diğer marketlere ve pazara göre daha uygun fiyata satılmaktadır. BİM marketlerde temizlenmiş, paketlenmiş hamsi fiyatı aşağıda yer almaktadır.

 • 500 gr. Mezzermarin Hamsi Fileto Fiyatı -> 37,99 TL

BİM Kaç Adet Balık Satılır?

BİM marketlerde satılan balık ürünleri paket halinde satılmaktadır. Pakette satılan balık ürünlerinin sayısı türlerine göre değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse; bir paket mezgit fileto içerisinde 4 adet veya 5 adet balık bulunmaktadır.

BİM Balık Fiyatı Güncel Mi?

Yukarıda belirtilen balık fiyatları günceldir. Fakat fiyatlarda ekonominin durumuna göre artış olabilmektedir. BİM marketler zinciri bazı dönemlerde müşterilerine indirim uygulamaktadır. Yapılan indirimleri takip etmek için https://www.bim.com.tr/categories/100/aktuel-urunler.aspx linkine tıklayarak ya da en yakın BİM şubelerini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Yazımı Beğendini mi?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.