BİM Un Fiyatları, Bim Un Ne Kadar?

BİM Un Fiyatları, Bim Un Ne Kadar?
02.06.2022 00:32

BİM Un Fiyatları 2022; Türk milletinin hamur işini sevdiği hiç şüphesiz gerçektir. Hamur işi sevenler son dönemlerde yapılan fiyat artışları nedeniyle un fiyatlarını merak etmektedir. Son dönemde artan fiyatlar un da nasibini almıştır. Her zaman müşteri odaklı düşüne BİM market müşterilerine un fiyatlarında da müşterilerin yüzünü güldürmektedir.

Marketlerde satışı yapılan birçok un markası bulunmaktadır. BİM marketler zinciri de kendi bünyesinde ürettiği Efsane isimli bir un markası bulunmaktadır. Efsane un hamur işinde en çok tercih edilen un markasıdır.

Aşağıda BİM markası olan Efsane un fiyatı ile ilgili merak edilen soruların cevapları yer almaktadır.

BİM Un Fiyatları

Son dönemde artan ve sürekli değişiklik gösteren gıda fiyatları nedeniyle insanlar un fiyatlarını merak etmektedir. BİM diğer marketlere göre daha uygundur. Bu nedenle insanlar BİM un fiyatlarını merak etmektedir. BİM’de Efsane un ve Meram un markaları satışa sunulmaktadır. Aşağıda belirtilen un fiyatları bütün BİM marketlerinde geçerlidir.

  • BİM Efsane un 2 kg. fiyatı → 17,90 TL
  • BİM Efsane  un 5 kg. fiyatı  → 42.50 TL
  • BİM Efsane  un 10 kg. fiyatı  → 84 TL
  • BİM Meram  un 10 kg. fiyatı  → 67 TL

BİM Efsane Un Fiyatı Ne Kadar?

BİM kendi markasını üreten market zinciridir. Efsane un da BİM’in tarafından üretilen bir üründür.

Efsane un uygun fiyatlı ve kalitelidir. Son dönemlerde artan fiyat artışları Efsane un fiyatlarını etkilemiştir. Fakat un fiyatlarında fazla artış yoktur. BİM Efsane un 2 kg., 4 kg. ve 10 kg.’lık paketler halinde satılmaktadır.

BİM Efsane Un 2 kg. Fiyatı

BİM Efsane Un 2 kg. Fiyatı 17,90 TL’den satışa sunulmaktadır.

BİM Efsane Un 5 kg. Fiyatı

BİM Efsane Un 5 kg. Fiyatı 42,50 TL’den satışa sunulmaktadır.

BİM Efsane Un 10 kg. Fiyatı

BİM Efsane Un 10 kg. Fiyatı 84 TL’den satışa sunulmaktadır.

BİM 2 kg. Un Fiyatı

Efsane un 2 kg.’lık paketler halinde satılmaktadır. 2 kg.’lık satılan Efsane un fiyatı çok uygundur. BİM’den 2 kg. Efsane un satın almak isteyen vatandaşların 17,90 TL ödemelidir.

2 kg. Efsane un satın almak isteyen vatandaşlar BİM şubelerinden belirtilen fiyata un alabilir.

BİM 5 kg. Un Fiyatı

BİM’in bütün şubelerinde 5 kg.’lık un fiyatları aynıdır. 5 kg.’lık Efsane un 42,50 TL’den satılmaktadır. Belirtilen un fiyatı günceldir. Ekonominin durumuna göre fiyatlarında artış olabilmektedir. BİM zaman zaman un fiyatlarında kampanya düzenlemektedir. Düzenlenen bu kampanyaları takip ederek indirimli olarak un satın alabilirsiniz.

BİM 10 kg. Un Fiyatı

BİM’de geniş aileler veya daha uzun süre kullanmak isteyen vatandaşlar için 10 kg.’lık paketlerde de satılmaktadır.  BİM’den 84 TL’ye 10 kg.’lık un satın alınabilmektedir.

BİM Un Fiyatları Güncel Mi?

Yukarıda belirtilen un fiyatları günceldir. Düzenli aralıklarla belirtilen fiyatlar değiştikçe sayfamızda güncelleme yapılacaktır. Eğer un fiyatları ile ilgili daha net bilgiye ulaşmak isterseniz en yakın BİM şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Bazen BİM un fiyatlarında indirim yapmaktadır. Yapılan indirimlere https://www.bim.com.tr/Categories/100/aktuel-urunler.aspx linkine tıklayarak erişebilirsiniz.

BİM Efsane Un Nasıl Üretilir?

BİM Efsane un, çiftçimizin zamanı geldiğinde hasat edilen buğdaylar öğütülerek üretilmektedir. Öğütme sırasında her türlü ihtimal göz önünde bulundurularak temizleme makinesinden geçirilerek yıkanmaktadır. Yıkama işleminden sonra tamamen doğal yöntemler kullanarak birkaç gün kurutma işlemi yapılmaktadır. Efsane unun nasıl üretildiği, kalitesi uzmanlar tarafından incelenmektedir. Yapılan incelemeler neticesinde kalite durumuna göre gruplandırılmaktadır. Gruplandırma yapılandıktan sonra içlerinden seçilen en kaliteli unlar tüketicilere sunulmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.