Bim Ton Balığı Fiyatı, Bim Derya Ton Balığı Fiyatı

Bim Ton Balığı Fiyatı, Bim Derya Ton Balığı Fiyatı
06.12.2023 10:41 | Son Güncellenme: 06.12.2023 15:07

Bim Ton Balığı Fiyat, Bim Derya Fiyatı 2024; Balık ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gerekilen en önemli hususlardan biri markasıdır. Çünkü balık çabuk bozulabilen ve uygun hijyen standartlarına göre yapılması gereken ürünlerdendir. Bu nedenle balık tüketicileri tarafından kaliteli, taze, lezzetli ve uygun fiyatlı olanlar araştırılmaktadır.

BİM marketlerde satılan Derya markalı ton balığı fiyatları tüketiciler tarafından araştırılmaktadır. Artan gıda fiyatlarından nasibini alan ürünlerin başında ton balığı gelmektedir.  BİM marketler her zaman olduğu gibi ton balığı fiyatlarında da tüketicilerine uygun fiyata satmaktadır.

Aşağıdaki yazımızda BİM marketlerde satılan Derya ton balığı ve diğer markaların fiyat listesi yer almaktadır.

BİM Ton Balığı Fiyatları

BİM marketlerde satışı yapılan ton balığı fiyatları diğerlerine göre daha uygundur. Ton balığında iki farklı markanın satışı yapılmaktadır. Bm marketlerde satışı yapılan ton balığı güncel fiyat listesi aşağıda yer almaktadır.

  • 320 gr. Derya Ton Balığı Fiyatı →  120 TL
  • 125 gr. Dardanel Ton Balığı Fiyatı → 60 TL

BİM Derya Ton Balığı Fiyat

Artan gıda fiyatları ton balığına da yansımıştır. Bu durum tüketicileri fiyat araştırması yapmaya yönlendirmiştir. Derya ton balığı markası Bim marketlere aittir. Derya ton balığı diğerlerine göre daha uygun fiyata satılmaktadır. Derya ton balığı lezzetli, taze ve uygun fiyatlıdır. Aşağıda Derya ton balığı güncel fiyat listesi yer almaktadır.

  • 320 gr. Derya Ton Balığı Fiyatı →  120 TL

BİM Derya Ton Balığı Kaç Kalori?

Ton balığı sağlıklı bir besin kaynağıdır. Bu nedenle herkesin belirli aralıklarla tüketmesi gerekmektedir. Spor ve diyet yapanlarda Derya ton balığını salatalarına ekleyerek tüketebilir.

Derya ton balığının 100 gramı 231 kaloridir. 320 gramlık Derya ton balığı içerisinde 50 gram sağlıklı yağ bulunmaktadır. 1 konserve Derya ton balığında 73 gram protein bulunmaktadır. Derya ton balığını gönül rahatlığı ile tüketebilirsin.

BİM Derya Ton Balığı Besin Değerleri 

BİM Derya ton balığı zengin bir protein kaynağıdır.  Bu nedenle spor yapanlar tarafından fazla tercih edilmektedir. Kalori miktarı fazla değildir. Fakat içeresinde bulunan yağ nedeniyle belirli aralıklarla tüketim yapılması önerilmektedir. Aşağıda Derya ton balığı 100 gramlık besin değerleri yer almaktadır.

100 gram Derya ton balığı içeresinde;

  • 170 kalori
  • 9,90 gram yağ
  • 20,2 gram protein
  • 1300 mg sodyum

Derya ton balığı içerisinde karbonhidrat bulunmamaktadır.

BİM Derya Ton Balığı Hangi Balıktan Yapılır?

BİM Derya ton balığı orkinos balıklarından yapılmaktadır. Orkinos balıkları makineler tarafından titizlikle işlenerek konserve yapılmaktadır. Gerekli hijyen koşullarından ve denetlemelerden geçirilerek yapılmaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

BİM Derya Ton Balığı Fiyatları Güncel Mi?

Yazımızda belirtilen fiyatlar günceldir. Fakat ekonominin durumuna göre dönem dönem değişiklikler yapılabilmektedir. Bazı dönemlerde Derya ton fiyatlarında indirim yapılmaktadır. Yapılan indirimleri https://www.bim.com.tr/categories/100/aktuel-urunler.aspx linkine tıklayarak veya en yakın BİM şubelerini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen fiyatlar bütün BİM marketlerinde geçerlidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.