BİM Uskumru Fiyatı

BİM Uskumru Fiyatı
31.05.2022 13:24

BİM Uskumru Fiyatı 2022; Her şeyin tazesini yemek daha sağlıklıdır. Fakat yaz aylarına girilmesi ile birlikte balık ürünleri maalesef taze olarak tüketilememektedir. Bu durum balık tüketicilerini tazeliğini koruyan balık ürünlerini araştırmaya yönlendirmiştir. Balık tüketicileri tazelik ile birlikte fiyatına da dikkat etmektedir. Bu durum is balık tüketicilerinin uygun fiyatlı balık ürünlerini araştırmaya yönlendirmiştir.

BİM marketler tazeliğini hiç kaybetmemiş gibi uygun fiyata tüketebileceğiniz dondurulmuş balık ürünleri satmaktadır. Dondurulmuş balık ürünleri arasında en çok tercih edilen bakıl ise uskumrudur.

Aşağıda BİM marketler zincirinde satılan dondurulmuş uskumru ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

BİM Uskumru Fiyatı 2022 Güncel

Uskumru BİM marketlerde  satılan dondurulmuş balık ürünleri arasındadır. Lezzeti ve diğer balık türlerine göre daha büyük olması nedeniyle tercih edilmektedir. BİM marketlerde satılan uskumrular 3-4 adet fileto halinde paketlenmektedir. Aşağıda BİM marketlerde satışı yapılan Mezzmarin markalı uskumru fiyat listesi yer almaktadır.

  • 500 gram Mezzemarin Uskumru Fileto Fiyatı→ 36,99 TL
  • 500 gram Kılçıksız Dondurulmuş Uskumru Fileto Fiyatı → 56,16 TL

BİM Uskumru Fiyatları Güncel Mi?

Yazımızda belirtilen fiyat listesi günceldir. Fakat 2022 yılında gıda ürünleri fiyatlarında sık sık değişiklikler olmaktadır. Yapılan indirimleri ve fiyat değişikliklerini BİM resmi web sitesinden ya da en yakın BİM şubelerini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

BİM Uskumru Ne Kadar?

Bim balık ürünleri arasından en çok satılan deniz ürünlerinden biri olan uskumru fiyatı 2022 fiyatı ise;

Bim Dondurulmuş Balık Fiyatı 2022
Ürün AdıBirimFiyat
Mezzemarin Fileto Uskumru450 gr18,90TL

BİM Uskumru Nasıl Yapılır?

BİM marketlerden satın alacağınız uskumrular temizlenmiş ve paketlenmiştir. Damak zevkinize göre uskumru filetoları fırın tepsinize dizerek, hazırladığınız sosla marine edebilir ve 15 dakika gibi bir süre pişirebilirsiniz.

Fırında sevmeyenler ise, temizlenen uskumruları yağda kızartarak tüketebilir.

BİM Dondurulmuş Uskumru Sağlıklı Mı?

Uskumru sağlıklı mı? Sorusunun cevabı vatandaşlar tarafından merak edilmektedir. Uskumru B12 ve D vitamin kaynağı olan balık türlerindendir. Fakat uskumru balığını bazen taze olarak tüketmeniz imkansızıdır.

BİM marketlerde satılan dondurulmuş uskumruların sağlığa bir zararı bulunmamaktadır. Gerekli standartlara uygun olarak dondurulan uskumrular, uygun koşullarda çözülmelidir. Çözülürken dikkat edilmezse uskumrular içersindeki besin değerlerini kaybedecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.