BİM Profiterol Fiyatı Güncel

BİM Profiterol Fiyatı Güncel
13.12.2023 13:18 | Son Güncellenme: 13.12.2023 17:54

BİM Profiterol Fiyatı 2024; Herkes tatlı yemekten zevk alır. Bazı insanlar sütlü tatlıları severken bazı insanlar şerbetli tatlıları daha çok tercih etmektedir. Profiterolde en çok tercih edilen sütlü tatlılardan birisidir. BİM marketlerde satılan profiterolü herkes severek tüketmektedir. Bu tatlı herhangi bir yerden alındığında pahalı iken, BİM marketlerde daha uygundur. Bu nedenle bu durum tüketicileri profiterol fiyatlarının ne kadar olduğunu araştırmaya yönlendirmiştir.

Osmanoğlu profiterolleri damakta bıraktığı tat nedeniyle tüketicilerin ilgi odağı olmuştur. BİM marketler zinciri kendi markası olan Osmanoğlu profiterolünün satışını yapmaktadır. Osmanoğlu profiterol almak isteyen tüketiciler bütün BİM şubelerinden aynı fiyata satın alabilecektir.

Aşağıdaki yazımızda BİM marketlerde satılan profiterol fiyatları ile ilgili merak edilen bütün detaylar yer almaktadır.

BİM Profiterol Fiyatı Ne Kadar?

Herkesin beğenerek tükettiği profiterol evde de yapılabilmektedir. Ancak yapımı zor ve zahmetlidir. Bu nedenle daha uygun fiyatlı olan BİM marketlerde satılan Osmanoğlu profiterolü tercih edebilirsiniz. Son dönemde artan gıda fiyatları profiterol fiyatlarını da etkilemiştir. Aşağıda 2024 yılında BİM marketlerde satılan profiterol güncel fiyat bilgisi yer almaktadır.

  • 200 gr. BİM Osmanoğlu Profiterol Fiyatı -> 22,50 TL
  • 300 gr. BİM Eker Profiterol -> 27 TL
  • 100 gr. BİM Eker Profiterol -> 13,50 TL
  • 245 gr. Sinangil Profiterol -> 70 TL

BİM Profiterol Kaç Kalori?

Diyet yapanların ve sağlığına dikkat eden vatandaşların en çok araştırdığı konulardan biri BİM profiterolün kaç kalori olduğudur. 200 gr. BİM profiterol 424 kaloridir. Kalori miktarı fazla olduğu için diyet yapanlar az miktarda tüketebilir.

100 gram BİM profiterol de ise; 165 kalori, 4,01 gram yağ, 28,25 gram karbonhidrat ve  3,95 gram protein bulunmaktadır.

Merak edilen sorulardan biri de BİM profiterolün besin değerleridir. Aşağıda BİM profiterol besin değerleri yer almaktadır.

100 gram BİM profiterol besin değeri;

  • %22 yağ
  • %69 karbonhidrat
  • %10 protein

BİM Profiterol Nasıl Üretilir?

BİM profiterolün nasıl üretildiği tüketicileri tarafından merak edilmektedir.  BİM profiterolleri Eker Süt Ürünleri A.Ş. tarafından üretilmektedir. Eker Süt Ürünleri A.Ş. merkezi Bursa’da bulunmaktadır. Osmanoğlu profiterolleri üretilirken birçok denetlemeden geçmektedir.

Osmanoğlu profiterolün içerisinde gluten bulunmaktadır. Bu nedenle glutene karşı hassas olanlar tüketirken dikkat etmelidir.

BİM Profiterol Müşteri Yorumları

BİM profiterol tüketicileri memnun olduğunu belirtmiştir. Birçok tüketici Osmanoğlu profiterolleri tazeliği ve lezzetinden bahsetmektedir. Bu nedenle birçok kişinin ilgi odağı olan bir lezzettir.

Müşterilerin çoğu olumlu yorum yapmıştır. Bu nedenle aşırıya kaçmadan tatlı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

BİM birçok üründe olduğu gibi profiterolde de müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktadır. Bu nedenle birçok müşteri Osmanoğlu profiterollerini severek tüketmektedir.

BİM Profiterol Fiyatları Güncel Mi?

BİM profiterol fiyatları da ekonominin durumuna göre değişmektedir. BİM bazı dönemlerde tatlı ürünlerinde indirim yapmaktadır. Yapılan indirimleri https://www.bim.com.tr/categories/100/aktuel-urunler.aspx linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.