BİM Ayran Fiyatı (DOST Ayran, Koli Ayran ve 1 LT Ayran)

BİM Ayran Fiyatı (DOST Ayran, Koli Ayran ve 1 LT Ayran)
17.12.2023 18:43 | Son Güncellenme: 17.12.2023 23:11

BİM Ayran Fiyatı 2024; Türk mutfağının vazgeçilmez içeceklerinden biri ayrandır. Neredeyse bütün sofralarda tüketilmektedir. Bazı kişiler ayranı kendi yaparken, bazıları hazır almayı düşünmektedir.

Ayran fiyatları 2024 yılında bütün fiyatların artması nedeniyle artış göstermiştir. Fiyatların sürekli değişmesi nedeniyle tüketiciler sürekli araştırma yapmaya yönlendirmektedir. İnternet üzerinde en çok aranan konulardan biri de BİM ayran fiyatlarıdır.

BİM kendi markasını üreten bir markettir. Dost ayranda BİM’in ürettiği ayran markasıdır. Dost ayran kaliteli olduğu kadar ucuz bir içecektir. BİM müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır. Bu nedenle satışı yapılan her ürünü kaliteli sunmaktadır.

Aşağıdaki yazımızda “BİM ayran fiyatları ne kadar?, BİM koli ayran fiyatı ne kadar?, BİM ayran fiyatları zamlandı mı?” gibi merak edilen soruların cevaplarına erişebilirsiniz.

BİM Ayran Fiyatı Ne Kadar?

BİM’ de satılan Dost ayran damaklarda inanılmaz bir tat bırakmaktadır. Damakta bıraktığı tat insanları Dost ayran fiyatlarını araştırmaya yöneltmiştir.  BİM’ de satılan ayran fiyatları diğer marketlere göre daha uygundur. Dost ayran yemeklerin yanında tüketilen sağlıklı bir içecektir. Dost ayran litre, bardak ve koli halinde satılmaktadır. Fiyatlar litresine göre değişmektedir. Dost ayran fiyatlarına yazımızı okuyarak erişebilirsiniz.

BİM Dost Ayran Fiyatı Ne Kadar?

Dost ayran BİM’in ürettiği bir markadır.  Dost ayran satın almak isteyenler BİM şubelerinden satın alabilmektedir.

Dost ayran litre olarak satılmadığı için litre fiyatı ile ilgili bilgi yoktur.

Aşağıda güncel Dost ayran fiyatları yer almaktadır.

  • 1,5 litre BİM Dost Ayran -> 29 TL
  • 200 ML. BİM Dost Ayran Fiyatı -> 6 TL
  • 20 adet dost ayran koli fiyatı -> 120 TL

BİM Dost Ayran 200 ml. Fiyatı

Dost ayran tüketicileri yoğunluğundan, kokusundan ve tadından memnun olduğunu belirtmektedir. BİM’de satılan Dost ayran diğer marketlere göre uygun fiyatıyla bilinmektedir. 200 ml. bardak ayran fiyatı da oldukça uygundur.

  • 200 ml.Dost ayran fiyatı -> 6 TL

BİM Dost Ayran 1,5 litre Fiyatı

Kalabalık ailelerin veya ayran severlerin 200 ml. yerine, 1,5 litre Dost ayran tercih etmektedir. Çok sık ayran tüketicilerinin 1,5 litrelik Dost ayran alması önerilmektedir. Böylece daha uygun fiyata daha çok ayran tüketebilirsiniz.

  • 1,5 litre BİM Dost Ayran ->29 TL

BİM Dost Ayran Koli Fiyatı

BİM Dost ayran davetler, düğünler vb. durumlar için koli ile de satılmaktadır. Bir kolide toplam 20 adet 200 ml. ayran bulunmaktadır. 2024 yılında koli olarak BİM’den ayran alırsanız 120 TL ödeme yapılması gerekmektedir. Fiyatlar ekonominin durumuna göre değişsebilmektedir.

1 Bardak BİM Ayran Kaç Kalori?

Diyet yapanlar tarafından araştırılan soruların başında, bir bardak Dost ayranın kaç kalori olduğudur. Dost ayran 70 kaloridir. Kalori miktarından da anlaşılacağı üzere diyet yapanlar rahatlıkla tüketebilmektedir. Unutmamalısınız ki ayran içmek sağlık için önemlidir.

BİM Ayran Fiyatları Güncel Mi?

Yukarıda belirtilen ayran fiyatları günceldir. Fiyatlar ekonominin durumuna göre değişebilmektedir. Bazı dönemlerde ayran fiyatlarında indirim yapılmaktadır. Yapılan indirimleri takip etmek için https://www.bim.com.tr/categories/100/aktuel-urunler.aspx linkine tıklamalısınız.

BİM Ayran Müşteri Yorumları

Birçok insan alışveriş yapmadan önce müşteri yorumlarını incelemektedir. Bu nedenle çeşitli internet sitelerinden yorumları araştırmaktadır.

Yalnızca BİM marketlerde satılan Dost ayran ile ilgili yapılan yorumlatın büyük bir kısmı olumludur. “Dost ayran lezzeti, kokusu ve yoğunluğu ile tam kıvamındadır ve diğer markaları geride bırakmaktadır. “gibi yorumlara yaptığınız araştırmalar sonucunda göreceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.