Bim Döner Ne Kadar? BİM Döner Fiyatı

Bim Döner Ne Kadar? BİM Döner Fiyatı
19.12.2023 10:24 | Son Güncellenme: 19.12.2023 17:06

Bim Döner Ne Kadar? BİM Döner Fiyatı 2024; BİM döner fiyatları müşteriler tarafından merak edilmektedir. Ülkemizde döner en sık tüketilen ve en ucuz besinler arasındadır. Son dönemlerde yaşanan fiyat artışları döner fiyatlarını da etkilemiştir.

Çalışan ve zaman sıkıntısı yaşayan kişiler hemen yapılabilecek yiyecekleri araştırmaktadır. Marketlerde birçok hazır gıda ürünleri bulunmaktadır. BİM marketlerde bulunan dönerde bu yiyecekler arasındadır.

BİM’de satılan dönerlerin yapımı oldukça pratiktir. Tek yapılması gereken tavaya azıcık yağ koyarak ısıtmaktır. Bu işlemler yapması en fazla 5 dakikanızı alacaktır. Daha sonra afiyetle yiyebilirsiniz.

Aşağıdaki yazımızda BİM döner fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz bütün soruların cevabına erişebilirsiniz.

BİM Döner Fiyatı Ne Kadar?

Son dönemde artan tavuk fiyatları, döner fiyatlarına da yansımıştır. BİM makette döner ne kadar?, sorusunun cevabı vatandaşlar tarafından merak edilmektedir. BİM ucuz ve kaliteli ürünleri müşterilere sunmaktadır.

BİM’in kendi markasını üreten marketler zinciridir. Birçok üründe olduğu gibi tavuk dönerde ve et dönerde kendi markasını üretmektedir. Aşağıda BİM tarafından üretilen et döner ve tavuk döner fiyat bilgisi yer almaktadır.

 • BİM Bgrill Tavuk Döner Fiyatı -> 52 TL
 • BİM Emin Et Döner Fiyatı -> 90 TL

Yukarıda belirtilen döner fiyatları ekonominin durumuna göre değişebilmektedir.

BİM Emin Et Döner Fiyatı

BİM Emin et döner fiyatı en çok merak edilen sorulardandır. BİM Emin et döner yapımı kolay ve lezzetlidir. Tüketiciler tarafından en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Dondurulmuş gıda ürünleri arasında yer alan BİM Emin et döner fiyatı aşağıda yer almaktadır.

 • 300 gr. BİM Emin Et Döner -> 90 TL

BİM Bgrill Tavuk Döner Fiyatı

BİM’de kırmızı etten yapılan döneri sevmeyenler için tavuk dönerde bulunmaktadır. BİM kendi markası olan Bgrill tavuk döneri tüketicilere sunmaktadır. Bgrill tavuk döner yapımı çok kolaydır. En çok tüketilen yiyeceklerden biri olan döneri evde de hazırlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey tavada ısıttıktan sonra dilediğiniz ürünleri içine eklemektir.

BİM Bgrill Tavuk döner 200 gramlık paketler halinde satılmaktadır.

 • BİM Bgrill Tavuk Döner -> 52 TL

Lezita İskender soslu piliç döner 500 gramlık paketler halinde satılmaktadır.

 • Lezita İskender soslu piliç döner -> 65 TL

BİM Tavuk Döner Kaç Kalori

Kilosuna dikkat eden ya da diyet yapan vatandaşların merak ettiği konulardan biri de Bgrill tavuk dönerin kaç kalori olduğudur. Bgrill tavuk dönerin 100 gramı 124 kaloridir. Kalorinin %58’i içerisinde bulunan yağlardan almaktadır. Diyet yapanlar ve kilosuna dikkat edenler protein kaynağı olan tavuk döneri gönül rahatlığı ile tüketebilir.

BİM Et Döner Kaç Kalori

BİM Emin et dönerin 100 gramı 361 kaloridir.  Emin et dönerin 100 gramının besin değerleri aşağıda yer almaktadır.

 • 361 kcal
 • 30,5 gr. yağ
 • 3,8 gr. karbonhidrat
 • 17,9 gr. protein

Emin et döner kalori dağılımı aşağıda yer almaktadır.

 • %76 yağ
 • %4 karbonhidrat
 • %20 protein

BİM Güncel Döner Fiyatları

Yukarıda belirtilen döner fiyatları günceldir. Fiyatlar zamanla değişebilmektedir. BİM bazı dönemler de müşterilerine indirim yapmaktadır. Yapılan indirimlere https://www.BİM.com.tr/categories/100/aktuel-urunler.aspx linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.