Bim Hindi Fiyatları

Bim Hindi Fiyatları
01.12.2023 10:22 | Son Güncellenme: 01.12.2023 21:14

Bim Hindi Fiyatları 2024; En çok sevilen beyaz et ürünlerinden biri olan hindi fiyatları 2024 yılında artmıştır. Özellikle hindi denildiğinde akla ilk gelen gün yılbaşıdır. Hin her ne kadar yılbaşında daha çok tüketilen bir ürün olsa dahi bazı tüketiciler her zaman severek tüketmektedir. Bu nedenle hindi fiyatları araştırılmaktadır.

BİM marketler diğer et ürünlerinde olduğu gibi hindi fiyatlarında da tüketicilerine indirim yapmaktadır.

Aşağıdaki yazımızda, “BİM hindi fiyatı ne kadar?, BİM hindi fiyatları güncel mi? “ gibi tüketicilerin merak ettiği bütün soruların cevabı yer almaktadır.

BİM Hindi Fiyatları 2024

BİM marketler Türkiye’nin her noktasında bulunan ve uygun fiyata satış yapan marketler zinciridir. BİM marketlerde Bolez markalı hindi ürünleri satılmaktadır. Bolez markası ile satışı yapılan hindiler hem lezzetli hem de tazedir. Aşağıda BİM marketlerde satışı yapılan güncel hindi fiyat listesi yer almaktadır. Aşağıdaki fiyatlar kilogram olarak değerlendirilmektedir

  • BİM Tüm Hindi Fiyatı -> 90 TL
  • BİM Izgara Hindi Tava Fiyatı -> 80 TL
  • BİM Hindi Baget Fiyatı -> 85 TL
  • BİM Hindi Kapama Fiyatı -> 85 TL

Tüm Bim Hindi Fiyatları 2024

Tüm Bim Hindi güncel olarak satış fiyatı hakkında bilgi vermek istiyorum.

  • Bim tüm hindi fiyatları, 2024 yılında 90 TL’dir.

Izgara Tava Bim Hindi Fiyatları 2024

Izgara Tava Bim Hindi BİM marketleri satış fiyatı nedir sorusuna cevap vermek istiyorum. Izgara Tava Bim Hindi  fiyatı sunmak istedik.

  • Bim ızgara tava hindi fiyatları, 2024 yılında 80 TL’dir.

Baget Bim Hindi Fiyatları 2024

Baget Bim Hindi BİM marketleri satış fiyatı nedir sorusuna cevap vermek istiyorum Baget Bim Hindi  fiyatı güncel olarak satış fiyatı ise;

  • Bim hindi baget fiyatları, 2024 yılında 58 TL’dir.

Bim Hindi Göğüs Fiyatı 2024

BİM Hindi göğüs fiyatı güncel olarak 2024 yılında 70 TL olarak satılmaktadır. Fiyatı yeni değişen ve devamlı yükselen BİM Hİndi göğüs fiyatı BİM mağazalarında 70 TL satılmaktadır.

BİM Hindi Eti Fiyatı 2024

BİM mağazalarından hindi eti satış fyatı 90 TL ile 150 TL arasında satılmaktadır. BİM hindi eti tüm BİM mağazalarında satılmaktadır.

BİM Hindi Fiyatları Güncel Mi?

Yukarıda belirtilen hindi fiyatları günceldir. Fiyatlar ekonominin durumuna göre ve talep durumuna göre değişmektedir. BİM marketlerde satılan hindi fiyatlarının takibini https://www.bim.com.tr/categories/100/aktuel-urunler.aspx linkine tıklayarak yapabilirsiniz.

BİM Hindi İle Hangi Yemekler Yapılır?

BİM marketlerde satılan, Bolez markalı hindi ile birbirinden lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Damak zevkinize göre ızgara, sote gibi yemekler yapabilirsiniz.

BİM marketlerden hindi alırken yapacağınız yemeğe uygun olan hindiyi tercih etmelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.