BİM Tahin Fiyatı Güncel

BİM Tahin Fiyatı Güncel
17.12.2023 15:25 | Son Güncellenme: 17.12.2023 23:05

BİM Tahin Fiyatları 2024; Tahin susamın öğütülmesi ile yapılmaktadır. Birçok farklı kullanım alanı olduğu için sofraların vazgeçilmez lezzetlerindendir. Pek çok faydası bulunmaktadır. Günün her saatinde yenilebilecek bir besin maddesidir. Tahin fiyatları vatandaşlar tarafından merak edilmektedir.

Tahin pekmez, pasta, kabak tatlısı ve kurabiye gibi yapılan şeylerde aroma vermek amacıyla tercih edilmektedir. Sabah kahvaltılarında pekmez ve bal ile karıştırılarak tüketilmektedir. Sabah tüketildiğinde enerji veren bir besindir.

Tahinde yağ oranı fazladır. Yağ oranı çok olduğu için fazla tüketildiğinde kilonuzda önemli miktarda artış olacaktır.  Bu nedenle çok sık tüketilmesi önerilmemektedir. Fakat belirli aralıklarla tüketildiğinde bağışıklık sistemini güçlendirmekte, kemik sağlığını iyileştirmekte ve hafızaya olumlu etkileri bulunmaktadır.

2024 yılında artan gıda fiyatları nedeniyle tahin fiyatları da yapılan bu zamlardan diğer gıda maddeleri kadar etkilenmese de artış yaşanmıştır. BİM kendi bünyesinde Serel adında tahin üretmektedir. Serel tahin fiyatı diğer tahin fiyatlarına göre daha uygundur.

Vatandaşlar tarafından merak edilen BİM Serel tahin fiyatları ile ilgili merak edilen detaylara yazımızdan erişebilirsiniz.

BİM Serel Tahin Fiyatı

2024 yılında artan gıda fiyatları tahini de etkilemiştir. Serel tahin BİM’in kendi bünyesinde ürettiği bir markadır. Serel tahin uygun fiyatlı olduğu kadar lezzetlidir. Tahin severler tarafından en çok araştırılan konulardan biri de tahin fiyatlarıdır. Aşağıda Serel tahin fiyatı ile ilgili detaylara erişebilirsiniz.

 • 600 gram BİM Serel tahin fiyatı -> 79 TL
 • Serel Çifte Kavrulmuş tahin fiyatı -> 130 TL
 • Serel Gurme Tahin -> 110 TL

BİM Tahin Fiyatı Güncel 2024

 • Bim Serel Tahin Fiyatı 600 gr 79 TL
 • Koska Halis Tahin Helvası 180 gr 79 TL
 • Koska Sade Tahin Helvası 70 gr 35 TL
 • Serel Tahin Helvası Sade/ Kakaolu 500 gr 82 TL
 • Serel Üzüm Pekmezi %100 800 gr 120 TL

BİM Serel Tahin Besin D eğer

BİM mağazalarında satılan Serel marka tahinin besin değerleri aşağıda yer almaktadır.

100 gramı olacak şekilde hesaplama yapıldığında;

 • 682 kcal
 • 62 gr. yağ
 • 2 gr. karbonhidrat
 • 9 gr. protein

Yukarıda belirtilen değerlerden de anlaşılacağı üzere tahin yağlı bir besindir. Bu nedenle tüketiminin belirli aralıklarla yapılması ve kalp, damar hastalığı olan kişilerin tüketimine dikkat etmesi gerekmektedir.

BİM Serel Tahin Yorumları

BİM Serel tahin tüketicilerin yapılan yorumlar genellikle olumludur. İnternet üzerinden Serel tahih yorumu yapan tüketiciler tadını ve kıvamını beğendiğini yorumlarda belirtmektedir. Serel tahin hem ucuz hem de kaliteli gibi yorumlar bulunmaktadır. İnternetten yapacağınız araştırma ile siz de yorumlara kolaylıkla erişebilirsiniz.

BİM Tahin Önerilir Mi?

Tahin fiyatları da diğer gıda fiyatları gibi son dönemlerde artmıştır.  Fakat BİM’de satılan Serel tahin diğer markalara göre oldukça uygundur. BİM tahin içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmadan doğal ürünler kullanılarak üretilmiştir. Bu nedenle herkes tarafından beğenilmekte ve önerilmektedir.

BİM Tahin Fiyatları Güncel Mi?

BİM Serel Tahin fiyatları günceldir. Fakat zaman zaman fiyatlarda artış veya azalma olabilmektedir. BİM marketlerinde bazen tahin fiyatları indirime girmektedir. Yapılacak olan indirimleri https://www.BİM.com.tr/categories/100/aktuel-urunler.aspx linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.