Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı Başvurusu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı Başvurusu
13.10.2023 00:57 | Son Güncellenme: 13.10.2023 22:07

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı Başvurusu 2024; Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi dayanışma ayı olan ramazan ayında yoksul ve dar gelirli ihtiyaç sahibi vatandaşlara ramazan kolisi yapacaktır.

Yardımlaşma ve Paylaşmanın ayı olan Ramazn ayında bir çok belediye gibi Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan kolisi yardımı yapmaktadır. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan koolisi yardımı almak isteyen kişiler için Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazna kolisi yardımı başvurusu ve başvuru formu detayları yazımzıda.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Kolisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi  Belediyenin verdiği ramazan kolisinden faydalanmak isteyen vatandaşlar belediye binasına veya mahalle muhtarlığına giderek ramazan kolisi başvurusu yapabilmektedir.

Ramazan kolisinden faydalanabilmek için belediyeye ait olan 0859 459 59 59 numaralı iletişim hattını arayarak ramazan kolisi yardımından faydalanmak istediğinizi iletebilirsiniz.

ALO 153 TEKİM hattını arayarak belediye ekiplerine ramazan kolisi yardımından faydalanmak istediğinizi iletebilirsiniz.

tbb@tekirdag.bel.tr e-posta adresine ramazan kolisinden faydalanmak istediğinizi belirten mail göndererek ramazan kolisi başvurusu yapabilirsiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi web sitesinden https://ehizmet.tekirdag.bel.tr/istekSikayetSorgu adresine giriş yaparak başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunda açıklama alanına ramazan kolisinden faydalanmak istediğinizi belirten bir açıklama yazmalısınız.

E- Devlet üzerinden başvuru yapmak isterseniz https://www.turkiye.gov.tr/tekirdag-buyuksehir-belediyesi-talep-oneri-basvuru-sorgulama linkine tıkladıktan sonra T.C Kimlik numarası ve şifre bilgileriniz ile sisteme giriş yapmalısınız. Sisteme giriş yaptıktan sonra başvuru formunu doldurarak ramazan kolisi başvurusunda bulunabilirisiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Kolisi Başvuru Formu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ramazan kolisi başvuru formu ramazan kolisi yardımı almak isteyenlerin mutlaka doldurması gereken bir formddur. Başvuru formunda gelir durumunuzun yanında hanede yaşayan kişi sayısı ve lişisel bilgilerin doldurması talep edilmektedir.

Formda yer alan bilgilerin eksiksiz ve doğru doldurulması gerekmektedir. Formda girilen bilgiler belediye ekipleri tarafından değerlendirilmektedir. İhtiyaç sahibi olduğunuz tespit edilirse belediye ekipleri tarafından ramazan kolisi adrese teslim edilecektir. Eğer formda yer alan bilgileri yanlış ise ramazan kolisi yardımından faydalanmanız mümkün değildir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardım Başvurusu Sorgulama

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ramazan kolisi başvurusu sorgulama da farklı kanallardan yapılmaktadır.

Başvuru sonucunu öğrenmek isteyen vatandaşlar belediye binasına giderek başvuru sonucu hakkında bilgi sahibi olabilecektir.

Belediyeye ait olan 0850 459 59 59 numarasını arayarak veya ALO 153 TEKİM hattını arayarak başvuru sonucunuzu öğrenebilmeniz mümkündür.

Belediyenin web sitesinden https://ehizmet.tekirdag.bel.tr/istekSikayetSorgu linkine tıkladıktan sonra “Sorgulama Kodu” girerek başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

E-Devlet sisteminden başvuru yaptıysanız https://www.turkiye.gov.tr/tekirdag-buyuksehir-belediyesi-talep-oneri-basvuru-sorgulama?asama=2 linkine tıklayarak başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Paketi Başvurusu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Paketi Başvurusu yapmak isteyen bir çok kişi  ALO 153 hattını arayarak hemen başvuruda bulunabilir. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Paketi almak için ayrıca whatsapp destek hattı numarası olan 05438705959 ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dar gelirli vatandaşlara verilen ramazan paketi almak için dilerseniz belediyenin resmi sitesi üzerinden iletişime geçmek için https://www.tekirdag.bel.tr/iletisim_bilgileri tıklayınız.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Kolisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ramazan kolisinden Tekirdağ ilinde ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşlar faydalanabilmektedir. Belediye ekipleri tarafından ihtiyaç sahibi olan vatandaşlar değerlendirilecektir ve ramazan kolisi yardımından faydalanabilecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.